Německo autobusem

Zobrazeno 1-10 z celkem 54

Nejlevnější Německo autobusem

Nejlevnější Německo autobusem

Nejlevnější dovolenou Německo autobusem pořídíte v ubytování Drážďany a Kaufpark. Svou rekreaci v období od 28.11. do 28.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 280 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Drážďany a Kaufpark je situován v letovisku Drážďany. Doprava do letoviska Drážďany je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Německu.

Luxusní Německo autobusem

Německo autobusem - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Autosalon Mnichov 2021 - neděle v letovisku Mnichov. V období od 12.9. do 12.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 990 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Mnichov, kde se ubytování Autosalon Mnichov 2021 - neděle nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Německu.

Německo autobusem - nejlepší recenze

Německo autobusem - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 240 hodnotících uživatelů 3.5hvězdičkový Tropical Islands. V termínu od 26.2. do 28.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 990 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Berlín, kde se ubytování Tropical Islands nachází, se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Německu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Německo autobusem můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Německu.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace autobusem v Německu podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v Německu vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do Německa vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování v Německu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Německu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Německu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování autobusem, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Německa, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Německo autobusem levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.