Německo - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 118

Nejlevnější Německo - hotely

Nejlevnější Německo - hotely

Nejlevnější dovolenou Německo - hotely pořídíte v ubytování Hotel Rösslwirt, Lam. Svou rekreaci v období od 8.2. do 9.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 260 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Rösslwirt, Lam je situován v letovisku Bavorsko. Doprava do letoviska Bavorsko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Německu.

Luxusní Německo - hotely

Německo - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Adler v letovisku Bavorsko. V období od 25.4. do 26.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 215 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bavorsko, kde se ubytování Hotel Adler nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Německu.

Německo - hotely - nejlepší recenze

Německo - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má podle 4 hodnotících uživatelů Hotel-Pension Lampllehen- 4 Noci. V termínu od 27.2. do 3.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 160 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bavorsko, kde se ubytování Hotel-Pension Lampllehen- 4 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Německu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Německo - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Německu.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Německu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Německu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Německa, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Německo - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.