Německo - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 221

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Německo - hotely

Nejlevnější Německo - hotely

Nejlevnější dovolenou Německo - hotely ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta. Svou rekreaci v období od 13.7. do 14.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 450 Kč, se stravou formou polopenze s nápoji. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Rösslwirt, Lam, Slevová Karta je situován v letovisku Bavorsko. Doprava do letoviska Bavorsko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute vhodné pro seniory - osoby starší 55 let v Německu.

Luxusní Německo - hotely

Německo - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Maritim Titiseehotel v letovisku Bádensko-Württembersko. V období od 1.5. do 12.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 31 790 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bádensko-Württembersko, kde se ubytování Maritim Titiseehotel nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Last Minute vhodné pro seniory - osoby starší 55 let v Německu.

Německo - hotely - nejlepší recenze

Německo - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru Kurhotel Panland. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 30.4. do 2.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 520 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bavorsko, kde se ubytování Kurhotel Panland nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Last Minute vhodné pro seniory - osoby starší 55 let v Německu s nejlepší recenzí v oblasti Bavorsko.

Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Německu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v Německu bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Německa, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Německo - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Turecko, pobyty Zanzibar nebo například zájezdy Bali či Last Minute Černá Hora.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Německo - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.