Německo - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 67

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Německo - Last Minute

Nejlevnější Německo - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Německo - Last Minute ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov. Svou rekreaci v období od 1.5. do 1.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 990 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 34 % z původní ceny 1 500 Kč. Svět BMW a Olympiapark Mnichov je situován v letovisku Mnichov. Doprava do letoviska Mnichov je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější Last Minute v Německu.

Luxusní Německo - Last Minute

Německo - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Maremüritz-Aurora (Muz400) v letovisku Meklenbursko. V období od 24.4. do 1.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 727 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Meklenbursko, kde se ubytování Maremüritz-Aurora (Muz400) nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Super Last Minute v Německu.

Německo - Last Minute - nejlepší recenze

Německo - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Ifa Schöneck - Schöneck. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 26.4. do 3.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 240 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Sasko, kde se ubytování Ifa Schöneck - Schöneck nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Super Last Minute v Německu s nejlepší recenzí v oblasti Sasko.

Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Německa, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Německo - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Last Minute Polsko, Last Minute Rakousko nebo například Last Minute Slovensko či Last Minute Spojené arabské emiráty.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Německo - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.