Německo - Last Minute - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 131

Nejlevnější Německo - Last Minute - slevy

Nejlevnější Německo - Last Minute - slevy

Nejlevnější dovolenou Německo - Last Minute - slevy pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Dreser. Svou rekreaci v období od 30.1. do 6.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 244 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 7 % z původní ceny 1 338 Kč. Dreser je situován v letovisku Severní Porýní-Vestfálsko. Doprava do letoviska Severní Porýní-Vestfálsko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Německu.

Luxusní Německo - Last Minute - slevy

Německo - Last Minute - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Maremüritz-Aurora (Muz400) v letovisku Meklenbursko. V období od 6.2. do 13.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 727 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Meklenbursko, kde se ubytování Maremüritz-Aurora (Muz400) nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Německu.

Německo - Last Minute - slevy - nejlepší recenze

Německo - Last Minute - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 2hvězdičkový Haus Keller. V termínu od 30.1. do 6.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 215 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 29 % z původní ceny 3 120 Kč. Do lokality Sársko, kde se ubytování Haus Keller nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Německu s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?Výběr lokality
Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Chorvatsko, Jordánsko nebo například Kapverdské ostrovy či Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Německo - Last Minute - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.