Mnichov - Německo

Svět BMW a Olympiapark Mnichov

Mnichov - Německo

  Mnichov | Německo | Last Minute
  autobus
  🍽️ bez stravy
  📅 1 den (0 nocí (bez přenocování)) dovolené
  8. července - 8. července 2022

  1 590 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo v termínu od 08.07.2022 do 08.07.2022.

  Svět BMW a Olympiapark Mnichov

  Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo

   Mnichov | Německo | Last Minute
   autobus
   🍽️ bez stravy
   📅 1 den (0 nocí (bez přenocování)) dovolené
   20. srpna - 20. srpna 2022

   1 590 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo v termínu od 20.08.2022 do 20.08.2022.

   Svět BMW a Olympiapark Mnichov

   Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo

    Mnichov | Německo | Last Minute
    autobus
    🍽️ bez stravy
    📅 1 den (0 nocí (bez přenocování)) dovolené
    27. září - 27. září 2022

    1 590 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo v termínu od 27.09.2022 do 27.09.2022.

    Svět BMW a Olympiapark Mnichov

    Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo

     Mnichov | Německo | Last Minute
     autobus
     🍽️ bez stravy
     📅 1 den (0 nocí (bez přenocování)) dovolené
     27. října - 27. října 2022

     1 590 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo v termínu od 27.10.2022 do 27.10.2022.

     Svět BMW a Olympiapark Mnichov

     Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo

      Mnichov | Německo | Last Minute
      autobus
      🍽️ bez stravy
      📅 1 den (0 nocí (bez přenocování)) dovolené
      18. listopadu - 18. listopadu 2022

      1 590 Kč

      Zobrazit detail ►

      Popis:

      Dovolená v Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Mnichov - Německo v termínu od 18.11.2022 do 18.11.2022.

      Zobrazeno 1-5 z celkem 5

      Top nabídky

      Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 5 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

      Nejlevnější Mnichov - Německo

      Nejlevnější Mnichov - Německo

      Nejlevnější dovolenou Mnichov - Německo pořídíte v ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 8. července 2022 a příjezdem/příletem v pátek 8. července 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 1 590 Kč. Rekreace v resortu Mnichov je v délce 1 dní - 0 nocí je a bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Německu a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Svět BMW a Olympiapark Mnichov v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Svět BMW a Olympiapark Mnichov je situován v letovisku Mnichov. Doprava do letoviska Mnichov je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Německu v létě o prázdninách.

      Mnichov - Německo - nejlepší recenze

      Mnichov - Německo - nejlepší recenze

      Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru Svět BMW a Olympiapark Mnichov. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je pátek 8. července 2022 a den příjezdu/příletu je pátek 8. července 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 590 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 1 dní, 0 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Mnichov a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Mnichov, kde se ubytování Svět BMW a Olympiapark Mnichov nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou letní dovolenou Super Last Minute v Německu v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Mnichov.

      Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Mnichov v Německu?

      Dovolená a Last Minute

      Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Německa vyberte úvodní stránku v Dovolenanemecko.cz - dovolená Německo a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Mnichov - Německo můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Mnichov. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
      Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Mnichov v Německu 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

      Doprava

      Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Mnichov? Pro pobyty v letovisku Mnichov v Německu lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
      Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Mnichov v Německu letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

      Strava

      Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Mnichov v Německu podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou bez stravy. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Německu s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
      Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Mnichov v Německu připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Německu a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

      Termín

      Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Mnichov v Německu příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Mnichov svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

      Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Mnichov? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Mnichov na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Mnichov v měsících červen, červenec a srpen - Mnichov v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Mnichov v Německu v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
      Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Mnichov jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

      Upřesnění dovolené

      Při výběru ubytování v Německu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

      Jaký objednat zájezd?

      Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Mnichov v Německu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

      Luxusní nebo levná dovolená?

      Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Mnichov v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Mnichov, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Mnichov - Německo levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Mnichov v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

      Alternativní dovolená

      Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Mnichov můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Mnichov. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Polsko, pobyty Portugalsko 2022 nebo například zájezdy Rakousko 2022 či Last Minute Řecko.

      Výběr lokality

      Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek / rezortů:

      Web Dovolenanemecko.cz nevyužívá cookies.
      Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
      Kontakt a reklama
      Copyright © 2022. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa.