Německo s polopenzí

Zobrazeno 1-10 z celkem 90

Nejlevnější Německo s polopenzí

Nejlevnější Německo s polopenzí

Nejlevnější dovolenou Německo s polopenzí pořídíte v ubytování Hotel Rösslwirt, Lam. Svou rekreaci v období od 8.2. do 9.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 260 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Rösslwirt, Lam je situován v letovisku Bavorsko. Doprava do letoviska Bavorsko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Německu.

Luxusní Německo s polopenzí

Německo s polopenzí - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Mercure Hotel Garmisch-Partenkirchen v letovisku Bavorsko. V období od 9.3. do 16.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 300 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bavorsko, kde se ubytování Mercure Hotel Garmisch-Partenkirchen nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Německu.

Německo s polopenzí - nejlepší recenze

Německo s polopenzí - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má podle 4 hodnotících uživatelů Hotel-Pension Lampllehen- 4 Noci. V termínu od 27.2. do 3.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 26 160 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bavorsko, kde se ubytování Hotel-Pension Lampllehen- 4 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Německu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Německo s polopenzí můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Německu.

Termín
Víte kdy chcete do Německa vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Německu s polopenzí? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Německu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Německu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Německu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s polopenzí, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Německa, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Německo s polopenzí levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.