Německo se snídaní - zájezdy

Rýnská Cyklostezka

Německo se snídaní - zájezdy

  Porýní-Falc | Německo
  autobus
  🍽️ snídaně
  📅 6 dní (5 nocí) dovolené
  10. srpna - 15. srpna 2022

  8 950 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Rýnská Cyklostezka - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 10.08.2022 do 15.08.2022.

  Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg

  Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg - Německo se snídaní - zájezdy

   Sasko-Anhaltsko | Německo
   autobus
   🍽️ snídaně
   📅 4 dny (3 noci) dovolené
   19. srpna - 22. srpna 2022

   6 390 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 19.08.2022 do 22.08.2022.

   Výlet do pohoří Harz

   Výlet do pohoří Harz - Německo se snídaní - zájezdy

    Dolní Sasko | Německo
    autobus
    🍽️ snídaně
    📅 4 dny (3 noci) dovolené
    1. září - 4. září 2022

    6 950 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Výlet do pohoří Harz - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

    Romantické Porýní

    Romantické Porýní - Německo se snídaní - zájezdy

     Porýní-Falc | Německo
     autobus
     🍽️ snídaně
     📅 6 dní (5 nocí) dovolené
     21. září - 26. září 2022

     7 750 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Romantické Porýní - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 21.09.2022 do 26.09.2022.

     Berlín, Postupim A Tajemný Harz: Hrázděný Quedlinb

     Berlín, Postupim A Tajemný Harz: Hrázděný Quedlinb - Německo se snídaní - zájezdy

      Berlín | Německo | zájezdy
      autobus
      🍽️ snídaně
      📅 5 dní (4 noci) dovolené
      26. října - 30. října 2022

      6 990 Kč

      Zobrazit detail ►

      Popis:

      Dovolená v Berlín, Postupim A Tajemný Harz: Hrázděný Quedlinb - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 26.10.2022 do 30.10.2022.

      Bavorsko mnoha nej

      Bavorsko mnoha nej - Německo se snídaní - zájezdy

       Bavorsko | Německo | zájezdy
       autobus
       🍽️ snídaně
       📅 4 dny (3 noci) dovolené
       27. října - 30. října 2022

       6 990 Kč

       Zobrazit detail ►

       Popis:

       Dovolená v Bavorsko mnoha nej - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 27.10.2022 do 30.10.2022.

       Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul

       Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul - Německo se snídaní - zájezdy

        Porýní-Falc | Německo
        autobus
        🍽️ snídaně
        📅 3 dny (2 noci) dovolené
        25. listopadu - 27. listopadu 2022

        8 500 Kč  7 990 Kč

        Zobrazit detail ►

        Popis:

        Dovolená v Adventní Lucemburk a Trevír, výstava EXPOGAST, Cul - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 25.11.2022 do 27.11.2022.

        Pohoří Harz - Malebná Příroda I Romantická Městečk

        Pohoří Harz - Malebná Příroda I Romantická Městečk - Německo se snídaní - zájezdy

         Sasko-Anhaltsko | Německo
         autobus
         🍽️ snídaně
         📅 4 dny (3 noci) dovolené
         18. srpna - 21. srpna 2023

         6 990 Kč

         Zobrazit detail ►

         Popis:

         Dovolená v Pohoří Harz - Malebná Příroda I Romantická Městečk - Německo se snídaní - zájezdy v termínu od 18.08.2023 do 21.08.2023.

         Zobrazeno 1-8 z celkem 8

         Top nabídky

         Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 8 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

         Nejlevnější Německo se snídaní - zájezdy

         Nejlevnější Německo se snídaní - zájezdy

         Nejlevnější dovolenou Německo se snídaní - zájezdy pořídíte v ubytování Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 19. srpna 2022 a příjezdem/příletem v pondělí 22. srpna 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 6 390 Kč. Rekreace v resortu Sasko-Anhaltsko je v délce 4 dní - 3 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Německu a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg je situován v letovisku Sasko-Anhaltsko. Doprava do letoviska v lokalitě Sasko-Anhaltsko je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější v Německu v létě o prázdninách.

         Německo se snídaní - zájezdy - nejlepší recenze

         Německo se snídaní - zájezdy - nejlepší recenze

         Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru Rýnská Cyklostezka. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je středa 10. srpna 2022 a den příjezdu/příletu je pondělí 15. srpna 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 950 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 6 dní, 5 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Německo a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Porýní-Falc, kde se ubytování Rýnská Cyklostezka nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou letní dovolenou v Německu v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Porýní-Falc.

         Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?

         Dovolená a Last Minute

         Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Německa vyberte úvodní stránku v Dovolenanemecko.cz - dovolená Německo a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Německo se snídaní - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Německa. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
         Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Německu 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

         Doprava

         Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Německa? Pro pobyty v Německu lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
         Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Německu letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

         Strava

         Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Německu s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
         Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Německu připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Německu a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

         Termín

         Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Německu příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Německu svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Německu v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

         Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Německa? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Německu na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Německo v měsících červen, červenec a srpen - Německo v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Německu v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
         Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Německa jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.


         Luxusní nebo levná dovolená?

         Chcete to nejlepší ubytování se snídaní - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Německa, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Německo se snídaní - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

         Alternativní dovolená

         Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Srí Lanka zájezdy, Španělsko zájezdy nebo například Švýcarsko zájezdy či Thajsko zájezdy.

         Výběr lokality

         Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek / rezortů:

         Web Dovolenanemecko.cz nevyužívá cookies.
         Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
         Kontakt a reklama
         Copyright © 2022. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa.