Německo v lednu - dovolená - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 128

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Německo v lednu - dovolená - slevy

Nejlevnější Německo v lednu - dovolená - slevy

Nejlevnější dovolenou Německo v lednu - dovolená - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Dreser. Svou rekreaci v období od 22.1. do 29.1.2022 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 322 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Dreser je situován v letovisku Severní Porýní-Vestfálsko. Doprava do letoviska Severní Porýní-Vestfálsko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Německu.

Luxusní Německo v lednu - dovolená - slevy

Německo v lednu - dovolená - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Kegelrobbe v letovisku Dolní Sasko. V období od 22.1. do 29.1.2022 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 892 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Dolní Sasko, kde se ubytování Kegelrobbe nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Německu.

Německo v lednu - dovolená - slevy - nejlepší recenze

Německo v lednu - dovolená - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Aurora (Sha100). Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 15.1. do 22.1.2022 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 837 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 2 986 Kč. Do lokality Durynsko, kde se ubytování Aurora (Sha100) nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Německu s nejlepší recenzí v oblasti Durynsko.

Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Malta, dovolená Mauricius nebo například dovolená Polsko či dovolená Rakousko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Německo v lednu - dovolená - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0