Německo v únoru - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 377

Nejlevnější Německo v únoru - od Invia

Nejlevnější Německo v únoru - od Invia

Nejlevnější dovolenou Německo v únoru - od Invia pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Amber Econtel Charlottenburg V Berlíně. Svou rekreaci v období od 1.2. do 2.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 260 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Amber Econtel Charlottenburg V Berlíně je situován v letovisku Berlín. Doprava do letoviska Berlín je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Německu.

Luxusní Německo v únoru - od Invia

Německo v únoru - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Maremüritz-Aurora (Muz400) v letovisku Meklenbursko. V období od 6.2. do 13.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 727 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Meklenbursko, kde se ubytování Maremüritz-Aurora (Muz400) nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Německu.

Německo v únoru - od Invia - nejlepší recenze

Německo v únoru - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má podle 8 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Alpensport-Hotel Seimler. V termínu od 5.2. do 8.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 770 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Bavorsko, kde se ubytování Alpensport-Hotel Seimler nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Německu s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?Výběr lokality
Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Thajsko, Turecko nebo například Zanzibar či Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Německo v únoru - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.