Německo v únoru - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 377

Německo v únoru - recenze - nejlepší recenze

Německo v únoru - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má podle 240 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg. V termínu od 25.2. do 27.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 780 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Berlín, kde se ubytování Tropical Islands - Krausnick-Grosss Wasserburg nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute v Německu s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Německo v únoru - recenze

Nejlevnější Německo v únoru - recenze

Nejlevnější dovolenou Německo v únoru - recenze pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Amber Econtel Charlottenburg V Berlíně. Svou rekreaci v období od 17.2. do 18.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 260 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Amber Econtel Charlottenburg V Berlíně je situován v letovisku Berlín. Doprava do letoviska Berlín je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Německu.

Luxusní Německo v únoru - recenze

Německo v únoru - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Německu? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Petra v letovisku Hesensko. V období od 26.2. do 5.3.2022 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 192 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Hesensko, kde se ubytování Petra nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Německu.

Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?Výběr lokality
Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 21 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Omán, Portugalsko nebo například Řecko či Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Německo v únoru - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa. Web Dovolenanemecko.cz využívá cookies.