Německo - zájezdy

Hamburg: brána do světa a Lübeck (vlakem)

Německo - zájezdy

  Hamburk | Německo | zájezdy
  vlakem
  🍽️ snídaně
  📅 5 dní (4 noci) dovolené
  27. dubna - 1. května 2023

  11 950 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Hamburg: brána do světa a Lübeck (vlakem) - Německo - zájezdy v termínu od 27.04.2023 do 01.05.2023.

  Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav

  Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav - Německo - zájezdy

   Severní Porýní-Vestfálsko | Německo
   autobus
   🍽️ polopenze
   📅 5 dní (4 noci) dovolené
   15. června - 19. června 2023

   7 990 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav - Německo - zájezdy v termínu od 15.06.2023 do 19.06.2023.

   Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg,

   Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg, - Německo - zájezdy

    Hamburk | Německo | zájezdy
    autobus
    🍽️ snídaně
    📅 5 dní (4 noci) dovolené
    26. června - 30. června 2023

    12 821 Kč  11 154 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg, - Německo - zájezdy v termínu od 26.06.2023 do 30.06.2023.

    Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg

    Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg - Německo - zájezdy

     Sasko-Anhaltsko | Německo
     autobus
     🍽️ snídaně
     📅 4 dny (3 noci) dovolené
     25. srpna - 28. srpna 2023

     6 990 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg - Německo - zájezdy v termínu od 25.08.2023 do 28.08.2023.

     2-Dňový Zájazd Na Orlie Hniezdo A Königssee

     2-Dňový Zájazd Na Orlie Hniezdo A Königssee - Německo - zájezdy

      Bavorsko | Německo | zájezdy
      autobus
      🍽️ snídaně
      📅 2 dny (1 noc) dovolené
      2. září - 3. září 2023

      4 132 Kč

      Zobrazit detail ►

      Popis:

      Dovolená v 2-Dňový Zájazd Na Orlie Hniezdo A Königssee - Německo - zájezdy v termínu od 02.09.2023 do 03.09.2023.

      Bavorsko mnoha nej

      Bavorsko mnoha nej - Německo - zájezdy

       Bavorsko | Německo | zájezdy
       autobus
       🍽️ snídaně
       📅 4 dny (3 noci) dovolené
       26. října - 29. října 2023

       7 990 Kč

       Zobrazit detail ►

       Možnosti:

       u jezera, průvodce, se saunou, termální lázně

       Popis:

       Dovolená v Bavorsko mnoha nej - Německo - zájezdy v termínu od 26.10.2023 do 29.10.2023.

       Zobrazeno 1-6 z celkem 6

       Top nabídky

       Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

       Nejlevnější Německo - zájezdy

       Nejlevnější Německo - zájezdy

       Nejlevnější dovolenou Německo - zájezdy pořídíte v 0hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Zájazd Na Orlie Hniezdo A Königssee. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v sobotu 2. září 2023 a příjezdem/příletem v neděli 3. září 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 4 132 Kč. Rekreace v resortu Bavorsko je v délce 2 dní - 1 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Německu a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení 2-Dňový Zájazd Na Orlie Hniezdo A Königssee v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. 2-Dňový Zájazd Na Orlie Hniezdo A Königssee je situován v letovisku Bavorsko. Doprava do letoviska v lokalitě Bavorsko je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute v Německu na podzim.

       Německo - zájezdy - nejlepší hodnocení

       Německo - zájezdy - nejlepší hodnocení

       Nejlepší hodnocení 0 % má na této stránce 0hvězdičkový Hamburg: brána do světa a Lübeck (vlakem). Hodnocení je zprůměrováno na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 27. dubna 2023 a den příjezdu/příletu je pondělí 1. května 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 950 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 5 dní, 4 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Německo a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Hamburk, kde se ubytování Hamburg: brána do světa a Lübeck (vlakem) nachází se dostanete vlakem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Last Minute v Německu na jaře s nejlepší recenzí v rezortu Hamburk.

       Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?

       Dovolená a Last Minute

       Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Německa vyberte úvodní stránku v Dovolenanemecko.cz - dovolená Německo a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Německo - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Německa. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
       Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Německu 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

       Doprava

       Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Německa? Pro pobyty v Německu lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
       Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Německu letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

       Strava

       Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Německu s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
       Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Německu připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Německu a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

       Termín

       Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Německu příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Německu svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Německu v prosinci, v lednu nebo v únoru.

       Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Německa? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Německu na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Německo v měsících červen, červenec a srpen - Německo v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Německu v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
       Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Německa jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.


       Luxusní nebo levná dovolená?

       Chcete to nejlepší ubytování Německo - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Německu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Německa, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Německo - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Německu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

       Alternativní dovolená

       Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Kanárské ostrovy zájezdy, Kapverdské ostrovy zájezdy nebo například Kuba zájezdy či Kypr zájezdy.

       Výběr lokality

       Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 18 letovisek / rezortů:

       Web Dovolenanemecko.cz nevyužívá cookies.
       Kontakt a reklama
       Copyright © 2023. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa.