Německo - zájezdy - recenze

BERLÍN A MUZEÁLNÍ NOC

Německo - zájezdy - recenze

  Berlín | Německo | zájezdy
  autobus
  🍽️ snídaně
  📅 2 dny (1 noc) dovolené s recenzí
  26. srpna - 27. srpna 2023

  3 990 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v BERLÍN A MUZEÁLNÍ NOC - Německo - zájezdy - recenze v termínu od 26.08.2023 do 27.08.2023.

  Bavorské perly

  Bavorské perly - Německo - zájezdy - recenze

   Mnichov | Německo | zájezdy
   autobus
   🍽️ snídaně
   📅 4 dny (3 noci) dovolené s recenzí
   3. srpna - 6. srpna 2023

   8 200 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Bavorské perly - Německo - zájezdy - recenze v termínu od 03.08.2023 do 06.08.2023.

   Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav

   Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav - Německo - zájezdy - recenze

    Severní Porýní-Vestfálsko | Německo
    autobus
    🍽️ polopenze
    📅 5 dní (4 noci) dovolené s recenzí
    15. června - 19. června 2023

    7 990 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav - Německo - zájezdy - recenze v termínu od 15.06.2023 do 19.06.2023.

    Bavorsko - zámky a hory

    Bavorsko - zámky a hory - Německo - zájezdy - recenze

     Bavorsko | Německo | zájezdy
     autobus
     🍽️ snídaně
     📅 4 dny (3 noci) dovolené s recenzí
     10. září - 13. září 2023

     8 407 Kč  8 155 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Bavorsko - zámky a hory - Německo - zájezdy - recenze v termínu od 10.09.2023 do 13.09.2023.

     Rýnská Cyklostezka

     Rýnská Cyklostezka - Německo - zájezdy - recenze

      Porýní-Falc | Německo
      autobus
      🍽️ snídaně
      📅 6 dní (5 nocí) dovolené s recenzí
      3. srpna - 8. srpna 2023

      10 200 Kč

      Zobrazit detail ►

      Popis:

      Dovolená v Rýnská Cyklostezka - Německo - zájezdy - recenze v termínu od 03.08.2023 do 08.08.2023.

      Zobrazeno 1-5 z celkem 5

      Top nabídky

      Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

      Německo - zájezdy - recenze - nejlepší hodnocení

      Německo - zájezdy - recenze - nejlepší hodnocení

      Nejlepší hodnocení 0 % má na této stránce 0hvězdičkový BERLÍN A MUZEÁLNÍ NOC. Hodnocení je zprůměrováno na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je sobota 26. srpna 2023 a den příjezdu/příletu je neděle 27. srpna 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 990 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 2 dní, 1 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Německo a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Berlín, kde se ubytování BERLÍN A MUZEÁLNÍ NOC nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Německu v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Berlín.

      Nejlevnější Německo - zájezdy - recenze

      Nejlevnější Německo - zájezdy - recenze

      Nejlevnější dovolenou Německo - zájezdy - recenze pořídíte v 0hvězdičkovém ubytování BERLÍN A MUZEÁLNÍ NOC. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v sobotu 26. srpna 2023 a příjezdem/příletem v neděli 27. srpna 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 3 990 Kč. Rekreace v resortu Berlín je v délce 2 dní - 1 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Německu a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení BERLÍN A MUZEÁLNÍ NOC v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. BERLÍN A MUZEÁLNÍ NOC je situován v letovisku Berlín. Doprava do letoviska v lokalitě Berlín je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute v Německu v létě o prázdninách.

      Jaké jsou možnosti dovolené v Německu?

      Dovolená a Last Minute

      Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Německa vyberte úvodní stránku v Dovolenanemecko.cz - dovolená Německo a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Německo - zájezdy - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Německa. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
      Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Německu 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

      Doprava

      Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Německa? Pro pobyty v Německu lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
      Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Německu letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

      Strava

      Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Německu s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
      Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Německu připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Německu a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

      Termín

      Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Německu příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Německu svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Německu v prosinci, v lednu nebo v únoru.

      Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Německa? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Německu na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Německo v měsících červen, červenec a srpen - Německo v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Německu v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
      Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Německa jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.


      Alternativní dovolená

      Nevybrali jste si v Dovolenanemecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Německu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Německo. Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Malta zájezdy - recenze, Maroko zájezdy - recenze nebo například Mauricius zájezdy - recenze či Německo zájezdy - recenze.

      Výběr lokality

      Svůj pobyt v Německu můžete vybrat z následujících 18 letovisek / rezortů:

      Web Dovolenanemecko.cz nevyužívá cookies.
      Kontakt a reklama
      Copyright © 2023. Dovolenanemecko.cz - porovnání cen zájezdů do Německa.